Для акредитованих суб'єктів

Нормативна база

Надання ідентифікаторів доступу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) суб’єктам державної реєстрації, які пройшли акредитацію в порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1130, здійснюється на підставі господарського договору, укладеного акредитованим суб’єктом з ДП «ІРЦ», за умови проходження уповноваженими особами суб’єкта державної реєстрації навчання для роботи з ЄДР.

Для отримання додаткової інформації щодо умов проходження навчання та укладення договору просимо звертатись за телефоном: +38 044 481-49-19 (контактна особа: Богдан Оксана Григорівна).

Практичні тренінги роботи з ЄДР

З метою формування практичних навичок роботи з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань Державне підприємство «Інформаційно-ресурсний центр» започатковує проведення платних практичних тренінгів у приміщенні підприємства за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 81, літ. «А», згідно з графіком, після формування навчальних груп.

Для отримання детальної інформації щодо вказаних тренінгів, умов їх проведення та запису в групи просимо звертатись за телефоном: +38 044 481-49-19 (контактні особи: Начальник комерційного відділу Богдан Оксана Григорівна (електронна пошта: o.bogdan@irc.gov.ua), начальник договірно-правового відділу Манькут Тарас Вікторович (електронна пошта: t.mankut@irc.gov.ua).