Реєстр ЄЛР

Про Реєстр

Єдиний ліцензійний реєстр - це автоматизована система збирання, накопичення та обліку даних з питань ліцензування певних видів господарської діяльності (постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру та подання їх до Єдиного ліцензійного реєстру» № 1658 від 08.10.2000 року).

Розпорядник Реєстру

Розпорядником Єдиного ліцензійного реєстру є Державна регуляторна служба України.

Отримання відомостей з Реєстру

Відомості з Єдиного ліцензійного реєстру надаються у вигляді:
  • Інформації з Єдиного ліцензійного реєстру, в тому числі з використанням електронних засобів зв’язку чи електронно-магнітних носіїв інформації;
  • На офіційних веб-сайтах органів ліцензування та Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва розміщується інформація, що міститься в Єдиному ліцензійному реєстрі.
Порядок видачі відомостей з Єдиного ліцензійного реєстру регулюється постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру та подання їх до Єдиного ліцензійного реєстру» № 1658 від 08.10.2000 року та наказом Ліцензійної палати України «Про затвердження Положення про порядок та умови видачі інформації з Єдиного ліцензійного реєстру» № ЛП-37 від 15.11.1996 року.
Державне підприємство "Інформаційно-ресурсний центр" не надає відомості з Реєстру за винятком забезпечення відображення інформації з ЄЛР на веб-сайті.

Розвиток та технічна реалізація

На виконання п.3 наказу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 08.07.2009 року № 122, 09.09.2009 року від Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва до ДП «ІРЦ» було передано інформаційний фонд ЄЛР у вигляді табличних файлів. На сьогодні ЄЛР ведеться шляхом щомісячної обробки отриманих від органів ліцензування файлів визначеної структури.